Rudzik na Bielanach

Nazywam się Karolina Rudzik...

Jestem mamą najwspanialszej córki i najwspanialszego syna, żoną
najwspanialszego męża oraz towarzyszką najwspanialszego cocker spaniela i najwspanialszej kotki.
Z warszawskimi Bielanami zetknęłam się po raz pierwszy w 2012 roku, gdy
zaczynałam pracę w XXII LO. Bielany zachwyciły mnie zielenią, spokojem i harmonią. Myślę, że nie jeden rudzik znalazł tu swój dom.


Założyłam Fundację Rozwoju Pasji JoséSong, by pomóc innym w pełni wykorzystać ich potencjał twórczy. Pragnę stworzyć przestrzeń i szansę na pełen rozkwit pasji w szczególności młodych ludzi. Praca z młodzieżą daje mi ogromną radość i satysfakcję.

Ukończyłam filologię germańską na Uniwersytecie Warszawskim, Studia
Podyplomowe Zarządzanie Oświatą na UKSW i Podyplomowe Studia
Menedżerskie dla Twórców, Artystów i Animatorów Kultury na UW.
Pełniłam funkcję kierowniczki Filii Bielańskiego Ośrodka Kultury i opiekunki Młodzieżowej Rady Dzielnicy Bielany m.st. Warszawy. Byłam redaktorką prowadzącą publikacji pt. „75-lecie”, która została nominowana do Warszawskiej Nagrody Edukacji Kulturalnej. Obecnie pełnię funkcję dyrektorki Festiwalu JoséSong, który otrzymał wyróżnienie w Warszawskiej Nagrodzie Edukacji Kulturalnej oraz na Bielańskiej Gali Kultury w kategorii Edukacja Kulturalna. Za swoje osiągnięcia w pracy dydaktyczno-wychowawczej otrzymałam Sapere Auso - Nagrodę Prezydenta Miasta Stołecznego Warszawy. W wolnej chwili piszę także teksty do lokalnego miesięcznika „Nasze Bielany”.

 

 

rudziknabielanach@gmail.com