rudziknabielanach@gmail.com

Jestem mamą najwspanialszej córki i najwspanialszego syna, żoną najwspanialszego męża oraz towarzyszką najwspanialszego cocker spaniela i najwspanialszej kotki.

Z warszawskimi Bielanami zetknęłam się po raz pierwszy w 2012 roku, gdy jechałam na rozmowę kwalifikacyjną do XXII LO. To był zachwyt od pierwszego wejrzenia. Pełno zieleni, spokój i harmonia. Myślę, że nie jeden rudzik znalazł tu swój dom.

Mam wrażenie, że co druga osoba, którą spotykam, jest po części związana z Bielanami. Dzięki pracy w najstarszym bielańskim liceum i koordynowaniu jubileuszu powstania tej szkoły, poznałam mnóstwo absolwentów i sympatyków XXII LO oraz ich życiowe historie. Zostały one spisane i wydane w książce pt. „75-lecie”.

Cieszę się, że dzięki swojej pracy w liceum, koordynowaniu m.in. projektu JoséSong oraz pracy jako opiekun Młodzieżowej Rady Dzielnicy Bielany  m.st. Warszawy poznaję wiele bielańskich osobowości. Każda z tych osób ma wyjątkowe opowieści, które są niezwykle inspirujące. To właśnie one zainspirowały mnie do stworzenia tego bloga oraz do kontynuacji rozmów z ludźmi, których łączą Bielany. Wierzę, że poznanie historii bielańskich osobowości zmotywuje Cię do spełniania marzeń.

 

Nazywam się Karolina Rudzik...

Rudzik na Bielanach